LVIV.COM

В Одесі запустили сервіс каршерінгу електромобілів Nissan Leaf

В Одесі запустили сервіс каршерінгу електромобілів Nissan Leaf

Одеська команда MobileCar створила у місті сервіс каршерінгу електромобілів Nissan Leaf. За допомогою програми та пройшовши процедуру реєстрації, охочі зможуть орендувати автомобілі, залишаючи їх після поїздки в зручному для себе місці.


Оплата за щохвилинною тарифікацією відбувається банківською картою в додатку. Користувачі не змушені будуть заряджати або мити електромобіль. У компанії також не вимагають за нього застави.

Хто і як може скористатись сервісом

Сервісом зможуть користуватися громадяни України зі стажем водіння від трьох років. Для цього їм слід буде пройти процедуру реєстрації в додатку для iOS або Android, вказавши номер телефону, ПІБ і сфотографувавши паспорт і водійські права.

Після цього до користувача під’їде інструктор з договором на підпис і проведе інструктаж.

Надалі можна бронювати машину через додаток. Авто безкоштовно очікуватиме на людину протягом 20 хвилин, після чого почнеться тарифікація 1,5 грн/хв. Дорога на Leaf коштуватиме 2,5 грн/хв. Їздити можна буде в межах Одеси.

MobileCar

Після завершення поїздки авто можна залишити закритим в будь-якому дозволеному за ПДР місці.

Все обслуговування електромобіля, разом із зарядкою і миттям, Mobilecar бере на себе. Всі авто також мають страховий поліс. А в разі необхідності користувачеві можна буде оглянути машину перед поїздкою і зафіксувати дефекти, якщо такі будуть.

За події під час оренди авто, включаючи ДТП і порушення ПДР, відповідальність нестиме користувач.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають