LVIV.COM

В мережі шахраї продають фейкову криптогривню

В мережі шахраї продають фейкову криптогривню

Шахраї назвали криптовалюту eUAH і переконували, що її створили з ініціативи НБУ, Мін’юсту та українського Держагентства з питань електронного урядування. В цих установах ніхто нічого про такий проект не знає, повідомляє Liga.net.


Українська криптоспільнота теж нічого не знала про запуст такої валюти. Засновник криптовалютної біржі Kuna Exchange Михайло Чобанян заявив, що в країні створенням криптогривні займається лише він та НБУ. Тому цю криптовалюту підприємець називає фейковою.

В мережі шахраї продають фейкову криптогривню

В НБУ сказали, що в них проект національної криптовалюти тільки розробляють, інформацйю про нього не розголошували. Керівник проекту НБУ передала інформацію про шахраїв в департамент безпеки. Але викрити зловмисників буде важко, бо єдине, що про них відомо – це пошта.

Творці, які не вказали своїх імен, стверджували, що всього буде випущено 50 млн токенів. До четвертого кварталу 2018 року в вільний обіг надійде тільки 10%, щоб оцінити інтерес інвесторів.

У eUAH навіть є “біла книга”, зроблена в стилі презентацій Нацбанку. У ній говориться, що в 2019 році криптовалюта використовуватимуть у всіх сферах економіки країни і на неї доведеться 15% транзакцій.

В мережі шахраї продають фейкову криптогривню

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають