LVIV.COM

В Києві вийшла книга про криптовалюти та блокчейн

В Києві вийшла книга про криптовалюти та блокчейн

Книжковий проект “Діджитал Ера. Просто про цифрові технології” зрозуміло пояснить, що таке штучний інтелект, відкриті АРІ, криптовалюта, блокчейн, та інші ІТ-тренди. Авторка – Анастасія Шевченко, незалежний фінтех-експерт, СЕО компанії “Fintech Solution LLC”, повідомляє “Укрінформ”.


Впорядкувати та зібрати матеріал авторці допомагали 35 експертів-практиків діджитал-ринку: банкіри, страховики, власники і топ-менеджери фінтех-стартапів, платіжних систем, бірж криптовалют, онлайн-бізнесу.

В Києві вийшла книга про криптовалюти та блокчейн1
Серед них – засновник KUNA Bitcoin Agency та Bitcoin Foundation Ukraine Михайло Чобанян, віце-президент, в.о. директора з розвитку роздрібного бізнесу “Альфа-Банк Україна” та “Уксоцбанку” Олексій Пузняк, засновниця Global Ukraine Foundation Віолетта Москалу, інтернет-підприємець, IT&Digital радник президента компанії “Київстар” Олексій Мась.

“Теми для книги я обирала за принципом “взагалі не знаю, але дуже хочу дізнатися”. Підготовка видання тривала майже рік. Ідея створення цього проекту з’явилась у грудні 2016 року, а вийшла друком книга у грудні 2017-го. За цей час я опрацювала величезну кількість інформації. Тобто фізично мені довелося прочитати все, що було доступним, п’ятьма мовами в оригіналі. Часом, аби перевірити числові дані, треба було ознайомитись із 15 різними звітами”, – розповіла  Анастасія Шевченко.
LVIV.COM Telegram

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають