LVIV.COM

Успішному українському стартапу Kickstarter призупинив кампанію і обнулив кошти – як і чому так сталось

Успішному українському стартапу Kickstarter призупинив кампанію і обнулив кошти - як і чому так сталось

Стартап Pleatpack design спеціалізувався на виробництві рюкзаків. За кілька днів кампанії на Kickstarter встиг зібрати вдвічі більшу суму, аніж потрібно, але платформа призупинила збір. Засновник порушив правила сервісу, повідомляє Ain.


Що за стартап?

Pleatpack design – виробник рюкзаків. Його заснував Дмитро Грядунов. Компанія збирала кошти на виробництво рюкзаків-трансформерів. Головна особливість такого наплічника – можливість збільшити його обсяг з 6 літрів до 26,7 літрів.

Успішному українському стартапу Kickstarter призупинив кампанію і обнулив кошти - як і чому так сталось

Стартап запускався на Kickstarter за допомогою партнера, що має в США зареєстровану компанію, а також американського громадянина в якості представника. Pleatpack design за перші чотири дні встиг зібрати $19000 – майже вдвічі більше, аніж необхідна сума. Але потім стартап отримав лист від Kickstarter, де представники сервісу повідомили про замороження кампанії і обнулення зібраних коштів.

Чому так сталось?

Спочатку платформа відправила стандартне повідомлення, де вказала лише найпоширеніші причини зупинки кампаній: незрозуміле опис проекту, залучення коштів на благодійність або на заборонені продукти. Будь-якому з цих правил випадок Pleatpack design не підпадав, тому підприємець написав в Kickstarter з проханням прояснити ситуацію.

Представники сервісу відповіли Грядунова, що платформа не дозволяє вести дві і більше кампанії одночасно. Підприємець зауважує, що американський партнер стартапу не знав про це.

“Він зареєстрував нашу і свою кампанії на одну особу. Ми запустилися на 20 хвилин пізніше, тому заблокували саме нас”, – каже засновник Pleatpack design.

Що робити?

  • спершу розповісти про все бекерам, повністю пояснити ситуацію. Тільки в такому випадку більшість з них підтримає перезапуск кампанії. . Це означає, що в перший же день кампанії ти отримаєш підтримку, яка значно перевищує твій попередній результат. А це, в свою чергу, підніме тебе в рейтингу на Kickstarter, що сприяє приходу значно більшого органічного трафіку з самої платформи;
  • продумати алгоритм і шляхи вирішення самої проблеми.

Команда Pleatpack design планує запустити нову кампанію вже 5 червня.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають