LVIV.COM

Укртелеком інвестує в ІТ-інфраструктуру 400 млн грн

Укртелеком інвестує в ІТ-інфраструктуру 400 млн грн

Оператор “Укртелеком” на оновлення своєї мережі витратить 400 млн грн. Старі мідні кабелі поміняють на волоконно-оптичні. Так компанія розраховує збільшити кількість інтернет-клієнтів, зупинити відтік телефонних абонентів і крадіжки мідного дроту.

Вже до кінця цього року на модернізацію інфраструктури у Львові витратять 85 млн грн. За словами техдиректора “Укртелекому” Дмитра Микитюка, упродовж наступних двох років компанія інвестує 400 млн грн.

dmitriy_mikituk

“Основні інвестиції у Львів “Укртелеком” здійснить в 2017 році, майже 60% від зазначеної вище суми. Решта 20% припадуть на першу половину 2018 року”.

 

 

 

У Львові компанія обслуговує 158 тисяч користувачів провідної телефонії, 35 тисяч клієнтів широкосмугового доступу до інтернету і 1,6 тисяч користувачів цифрового телебачення. Замість 36 застарілих АТС “Укртелеком” встановить прилади виробництва Huawei. Після встановлення волоконно-оптичних кабелів швидкість інтернету зросте з 7-10 Мбіт/с до 50 Мбіт/с – 1 Гбіт/с.

speedtest1

Керівник західного макрорегіону “Укртелекому” Тарас Андрухів розповів, що оператор додатково прокладе у Львові ще 400 км “оптики”. Тож мережа охопить 700 км.

“Укртелеком” вже підписав угоду на $250 млн з China Development Bank і Huawei. За ці кошти поновлять застарілу інфраструктуру у Києві, Одесі, Львові, Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі.

Читайте також:

Vernadsky Challenge пропонує ₴2 млн інженерним стартапам

Як акторка львівського походження Хеді Ламар винайшла Wi-Fi

 

 

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають