LVIV.COM

“Укрпошта” запустила сервіс SmartBox з єдиним тарифом

Укрпошта запустила сервіс SmartBox з єдиним тарифом

“Укрпошта” запустила нову послугу, яка орієнтована на підприємців з e-commerce і тих, хто часто відправляє товари поштою. Опція “Укрпошта SmartBox” дозволяє спростити процес оформлення відправлень, доступна за єдиним тарифом і включає в себе 10, 20 або 50 відправлень без обмежень по вазі для кожного замовлення.


SmartBox – це аналог популярного у багатьох країнах поштового сервісу FlatRate, який досі не працював в Україні. На послугу діє єдиний тариф для відправлень в межах України. Наразі ця функція запрацювала в Києві.

"Укрпошта" запустила сервіс SmartBox з єдиним тарифом

Відправлення через SmartBox вартуватиме на 20% дешевше, ніж через “Укрпошта Експрес”. Економія становитиме від 40 грн при відправленні 10 посилок до 300 грн для 50 посилок.

Зареєструвати відправлення можна в особистому кабінеті на сайті “Укрпошти”.

 

"Укрпошта" запустила сервіс SmartBox з єдиним тарифом

За словами в.о. генерального директора “Укрпошти” Ігоря Смілянського, раніше знижки на відправлення посилок і листів були доступні тільки для корпоративних клієнтів з великими обсягами замовлень.

“Відтепер компанія пропонує представникам малого та середнього бізнесу і просто приватним клієнтам скористатися новою послугою SmartBox. Вона дає можливість оплатити, упакувати і оформити відправлення, не виходячи з дому чи офісу”, – сказав Смілянський.

Він також додав, що тестовий варіант цієї нової функції працюватиме до 15 серпня, а відправлення будуть здійснюватися з київських відділень по всій території України.

Замовити SmartBox можна на офіційному сайті через “Виклик кур’єра” або за телефоном гарячої лінії. Розрахунок буде здійснюватися готівкою при отриманні посилки і коду ідентифікації клієнта.

 

 

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають