LVIV.COM

Український стартап переміг на конкурсі стартапів у Лас-Вегасі

Український стартап переміг на конкурсі стартапів у Лас-Вегасі

Українські розробники представили на щорічній масштабній конференції CES 2018 гаджет для кардіомоніторингу Cardiomo. Цю розробку визнали найкращою у змаганні стартапів від Techstars.


Як пише bit.ua, винахід потрапив у дев’ятку учасників пітчу Techstars.

За умовами змагання, презентація повинна була бути без слайдів і тривати всього хвилину.

Проект отримав схвальні відгуки від суддів та приз – 30 днів присутності Cardiomo на Amazon Exclusive (там представлені тільки унікальні товари нових компаній). А також винагороду $5,000 на послуги компанії Twilio (розробник API для корпоративних комунікацій).

Що таке Cardiomo?

Це своєрідна “наклейка здоров’я” – гаджет, який кріпиться на тілі, та за допомогою Bluetooth синхронізується із смартфоном. Сам електрод, завдяки якому прилад тримається на шкірі, одноразовий, але розрахований на доволі тривале носіння – до 7 днів.

При цьому не боїться води і майже не відчувається при носінні.

Український кардіомонітор виграв змагання стартапів у Лас-Вегасі1

Як користуватись?

Потрібно завантажити додаток у смарфон, розпакувати наклейку згідно інструкції, “зв’язати” її з телефоном через Bluetooth та прикріпити на тіло. Тоді перевірити сигнал. Якщо він добрий – ок, якщо ні, програма попросить поправити наклейку.

Cardiomo фіксує дані орагнізму і кожні 10 хвилин відпраляє їх на смартфони родичів, а також у хмарний сервіс Cloudiomo. Додаток зберігає та аналізує отримані показники. В разі критичних відхилень програма відправляє повідомлення родичам та лікарю.

Скільки коштує?

Пристрій можна замовити на сайті за $109. Рекомендована ціна – $150.

 

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають