LVIV.COM

Отримати ID-картки тепер можна онлайн

Отримати ID-картки тепер можна онлайн

“Пластикові паспорти” з 4 листопада можна замовити на порталі державних послуг iGov. В ID-картку записані фото громадянина з чіпом, куди внесені дані власника, а також відбитки пальців і підпис.


Послуга вже доступна в Києві та Дніпропетровській області, на черзі – Тернопільська і Полтавська області, а згодом й інші регіони. У Львові вона зафункціонує упродовж місяця.

“Думаю,наступні регіони будемо підключати з темпом одна область в 1-2 тижні. Але, на жаль, це залежить від колег у ДМС. Я знаю, що вони намагаються максимально прискорити цей процес”, – пише у Facebook ІТ-директор “ПриватБанку” та координатор проекту Дмитро Дубілет.

Раніше можливість оформити ID-картку існувала тільки для тих, хто оформлює українське громадянство вперше. З листопада цього року за постановою Кабміну впроваджений обмін звичайного паспорта на пластиковий з безконтактним електронним носієм.

паспорт

За словами Дмитра Дубілета, новий паспорт можна отримати у разі зміни прізвища, псування, втрати або крадіжки старого, а також у випадку досягнення 25 або 45 років, або як перший паспорт у чотирнадцять.

Якщо ви бажаєте отримати ID-картку – заповніть форму на iGov, оплатіть вартість послуги (при оформленні за 20 днів – 279 грн) та оберіть зручний час візиту в держорган. Там сфотографуєтесь на спецобладнанні і подасте необхідні документи.

Читайте також: Парламент дозволив фрілансерам укладати договори по e-mail

Лілія Матвіїв LVIV.COM
Читай також:

Ділися або не палися

#ID
Зараз читають