LVIV.COM

Українці збирають $100 тис. на найточніший у світі розумний браслет

Українці збирають $100 тис. на найточніший у світі розумний браслет

На Kickstarter cтартувала кампанія щодо збору коштів на розумний браслет Ѕеnсе. За словами розробників, на сьогодні це найточніший фітнес-трекер у світі. 


Розробка команди Planexta зчитує психічний стан людини упродовж дня і на основі даних електрокардіограми проводить моніторинг емоцій. Дані аналізує мобільний додаток.

Інтервали між серцевими скороченнями вимірюються з точністю до мілісекунд. Це дозволяє оцінити роботу вегетативної нервової системи, і використовуючи математичні методи, визначити загальний стан організму.

Від ідеї до втілення

Минулоріч команда провела масштабну перевірку серцево-судинної системи українців. Рекордна для країни акція охопила понад 22 тисячі людей. Спочатку отриманий величезний масив даних команда хотіла продати wearable компанії, яка могла б створити медичний девайс. Однак, ринок виявився не готовим. Тож Planexta вирішила втілити ідею from scratch і створила окрему лабораторію, до якої увійшли 13 фізиків та інженерів. Результат – елегантний і зручний робочий прототип. Як він працює, можна побачити на цьому відео:

Аби запустити виробництво розробникам потрібно зібрати $100 000. Перша партія налічуватиме 5000 штук.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають