LVIV.COM

Українці запустили сервіс для спільної роботи над музикою

Українці запустили сервіс для спільної роботи над музикою

У Pibox Music звукоінженери, продюсери, музиканти та студії зможуть обмінюватись файлами, обговорювати їх і редагувати в хмарі.


Засновник стартапу Іван Талайчук розповів, що після того, як вони рік тому запустили месенджер, який дозволяв обмінюватись файлами необмеженого розміру, команда побачила, що найактивніше ним користуються музиканти. Тож вирішили розробити спеціальний сервіс для них.

“У мене був досвід роботи в різних студіях, а у команди є мережа контактів для виходу на музичну сферу – як в Україні, так і за кордоном”, — зазначив він.

За словами розробників, ця платформа – своєрідний інтерфейс для роботи над треками.

“Радіємо, що ІТ і музика, два професійних захоплення нашого життя, тепер знайшли таке втілення”, – поділилась команда у своєму Facebook.

Як користуватись?

Pibox Music працює на десктопі, в Android-додатку і бета-версії для iOS.

Сервіс дозволяє створювати проекти, які мають дві вкладки: обговорення у вигляді діалогів або групових чатів, і розділ, що містить файли.

Якщо вони завантажені у відповідному форматі – користувачі можуть вибирати і коментувати конкретні відрізки, аналізувати або змінювати параметри. Можна завантажувати файли розміром до 190 ГБ кожен.

Максимальний обсяг особистого сховища для преміум-акаунту – 10 ТБ.

Працює сервіс на базі хмари Microsoft Azure.

 

pibox-

Аудиторія

Перші 16 днів сервісом можна користуватись безкоштовно. Потім доведеться заплатити від $10 до $50 в місяць.

До запуску проекту стартапери домовились про роботу з двома лейблами, які працюють з шоу-менами, у яких до ста мільйонів переглядів на YouTube. Команда уже має першу сотню підписок від музичних продюсерів та студій.

Проте, виключно на музичній індустрії фокусуватись не планують. Наступні плани Pibox Music – робота над передачею відео та інших матеріалів.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають