LVIV.COM

Українці вперше зможуть поїхати на освітню програму NASA

Українці вперше зможуть поїхати на освітню програму NASA

Вперше комусь з України випаде нагода пройти освітній курс у сфері інновацій і попрацювати над проектом, який може змінити життя мільярдів людей. 1 лютого  стартував прийом заявок на участь в освітній програмі NASA.


Як розповів посол Singularity University в Україні Ігор Новіков, Global Solutions Programm щороку організовує NASA і Google на території закритого парку NASA у Кремнієвій долині. Там 80 людей з усього світу можуть попрацювати над проектами, які впливатимуть на життя людей упродовж наступних 10 років. Українці у ній участі ще не брали.

Singularity University пропонує таку нагоду молодим людям віком від 21 року, які, крім знання англійської мови, мають намір повернутися в Україну.

“Отримавши ресурси, людина повинна створити проект і почати його реалізовувати в Україні”, — пояснив посол Singularity University.

За його словами, стипендія для переможця покриватиме всі витрати на поїздку.

Прийом заявок триватиме до 1 березня, після чого в університеті оберуть 10 фіналістів. Вони запропонують свої проекти на тему зміни клімату викладачам з Кремнієвої долини, котрі спеціально прилетять в Україну у перший тиждень квітня, щоб визначити переможця.

На заняття за цією програмою приходять читати лекції Стівен Хокінг, Ларрі Пейдж, Ілон Маск, Пітер Діамандіс та Ден Баррі.

Singularity University створили у 2008 році на базі NASA. Метою структури є об’єднання всіх ресурсів людства — наукових, фінансових, підприємницьких, щоб студенти могли створювати проекти, які змінюватимуть світ. Київську філію університету на чолі з Ігорем Новіковим запустили у 2016 році.

Читайте також:


На Prometheus відкрили безкоштовний курс програмування на Java

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають