LVIV.COM

Українці розробили пошуковик технічних термінів для ІТ-рекрутерів

Українці розробили пошуковик технічних термінів для ІТ-рекрутерів

Компанія Relocateme з Дніпра створила GlossaryTech — безкоштовний пошуковик актуальних IT-термінів. Він допоможе рекрутерам краще опанувати технічний сленг на англійській мові.


Як пише AIN, розробка дозволить IT-рекрутерам опанувати найновіші технічні терміни, які зараз вживають розробники в резюме.

СЕО стартапу Андрій Стеценко розповів, що програмісти доволі часто не задоволені рівнем технічної грамотності рекрутерів і скаржаться, що їм пропонують нерелевантні вакансії.

“Рекрутерам без технічної освіти складно зрозуміти всі терміни та найголовніше – правильно класифікувати їх до тієї чи іншої технології”, — зазначив він.

 

glosary

Словник дозволяє швидко шукати технічні терміни, а також додавати і редагувати їх. Щоб знайти невідоме слово, потрібно почати вводити його в рядок — як в Google, і пошуковик сам підкаже варіанти, а потім видасть коротке пояснення.

Контент словника постійно оновлюють.

Також термін, який цікавить, можна “замовити” на додавання, скориставшись опцією “Request to Add a Term”.

glossary2

Словник GlossaryTech є безкоштовним.

У найближчі місяці команда має намір удосконалити функціонал і займатися наповненням словникової бази.

“Акцент зроблений на терміни, пов’язані з software development. Важливо також і те, що ми активно взаємодіємо з розробниками, які допомагають нам у наповненні бази та підтримці високої якості контенту”, — додав засновник.

Що цікаво, завдяки цій розробці рекрутер також зможе проаналізувати, які з технологій переважають в резюме розробника. Наприклад, чи його навички стосуються фронт-енд розробки, чи кандидат спеціалізується на бек-енді.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають