LVIV.COM

Українці розробили освітній стартап, який розпізнає плагіат

Українці розробили освітній стартап, який розпізнає плагіат

Українці з компанії T-shaped Technologies розробили “антиплагіатний” стартап. Сервіс під назвою Unplag перевіряє тексти на унікальність та дозволяє аналізувати як україномовні, так і англомовні роботи.


“Достатньо мати доступ до інтернету. Загалом процес перевірки виглядає так: система сканує текст, який користувач обирає для перевірки, та порівнює його або із “живим” індексом пошукових систем, або з усіма текстами в “Бібліотеці користувача”, або ж із базою робіт навчального закладу”, – розповів блогу imena.ua СЕО компанії Ярослав Кологривов. За його словами, програмою можна користуватися без встановлення, оскільки розробники використали хмарні технології.

База Unplag постійно збільшується, оскільки стартап використовує “живий” індекс пошукових систем.

Розробники самостійно індексують та поповнюють базу академічними та науковими роботами, що знаходяться у відкритому доступі. Нещодавно додали три журнали з економічних наук, яких немає онлайн.

Крім того, Unplag інтегрований з додатком Learning Tools Interoperability (LTI).

анплаг

Користувач завантажує файл і порівнює його з веб-документами та базами даних. Тоді отримує звіт зі всіма джерелами і відсотком схожості. Можна побачити відповідність джерел, а також перевірити вказані у файлі посилання, або ж пропускати джерела з коректними лінками.

Серед переваг стартапу – можливість перевіряти роботи, написані багатьма мовами, швидкість перевірки текстів різних форматів, простий інтерфейс з підказками, можливість виключення цитат та джерел з невеликою кількістю текстових збігів з результатів пошуку, безпека користування, швидка техпідтримка.

Загалом в Україні за останні півроку до цієї системи підключились понад 35 університетів. Зараз Unplag дозволяє безкоштовно перевіряти 3 тексти на день, по 500 слів кожен.

Читайте також:


ІТ-ринок праці 2016: підсумки року

Чий офіс кращий: праця у фортеці

Vernadsky Challenge пропонує ₴2 млн інженерним стартапам

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають