LVIV.COM

Український стартап від компанії Techware допоможе доглядати за рослинами

Український стартап від компанії Techware допоможе доглядати за рослинами

Українська компанія Techware спільно з Concepter запустили кампанію на Kickstarter на свій новий винахід. Це Grovio — “розумний” пристрій для догляду за рослинами. Українці хочуть зібрати $75 000. 


Це циліндрична колонка вагою 450 грамів і висотою до 30-ти сантиметрів. Від пристрою відходить невелика трубка зі спеціальним наконечником, який встановлюють в ґрунт рослини.

Український стартап від компанії Techware допоможе доглядати за рослинами

Гаджет наповнюють водою, і бокові трубки автоматично постачають її до рослин. Трубки обладнали спеціальними сенсорами, завдяки яким Grovio відстежує вологість ґрунту, повітря, температуру і рівень світла.

Засновники стартапу вважають, що попри те, що щодня людям необхідно робити безліч справ, це не має впливати на кімнатні рослини.

Як користуватись?

До одного пристрою можна підключити три рослини. Grovio поливає їх індивідуально. Залежно від умов зовнішнього середовища, пристрій самостійно визначає потрібну кількість води.

Розробники запевняють, що одного запасу води вистачить на 45 днів догляду за трьома рослинами.

Коли закінчився запас води або вазонки перебувають у поганих умовах, Grovio надсилає власнику повідомлення у спеціальний додаток Grovio App. У ньому зберігається історія усіх показників рослин. До того ж, до Grovio App можна підключити будь-яку кількість пристроїв. Додаток працює з популярними голосовими асистентами Amazon Alexa, Apple Siri, Google Home та іншими.

Вартує гаджет $149, доставка по Україні – безкоштовна.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають