LVIV.COM

Український стартап Poptop.fm залучив понад $150 тисяч від британців

Український стартап Poptop.fm залучив понад $150 тисяч від британців

Український стартап Poptop.fm залучив понад $150 тис. для розвитку бізнесу у Великобританії. Стартапери, які розробили платформу для пошуку виконавців, отримали кошти від ангельського інвестора та британського Finance for Business North East Proof of Concept Fund. Це третій етап фінансування їхньої кампанії.


Зокрема, британський фонд надав  українцям 100 000 фунтів стерлінгів, а інвестор – решту.

Про проект

Цей український стартап дозволяє користувачам знайти музикантів, DJ-їв, замовити кейтеринг чи організаторів свята. Зараз компанія працює над системою, яка б дозволила підбирати цих фахівців автоматично. СЕО Євген Шестопал розповів, що залучені кошти підуть на технічний колектив, який працює над автоматизацією, а також на розширення команди підтримки клієнтів у Великобританії.

pop-top

Як пише AIN, українську і британську версії сервісу відвідують понад 200 000 користувачів в місяць.

Стартап ставить користувачам низку питань про тип заходу, потім аналізує відповіді завдяки алгоритму і передає менеджеру, який остаточно вибирає відповідних артистів. На українському ринку цей проект –  з листопада 2013-го року. У листопаді 2014-го українці виграли грант британської програми Sirius.

Формула успіху

У Британії проект став успішним, оскільки на ринку там існує небагато опцій для такої діяльності. Інвестиційні менеджери стартапу відзначають, що продукт українців допомагає суттєво заощадити кошти.

“Індустрія заходів Великобританії оцінюється в 39 млрд фунтів, але для користувачів, що бажають вибрати артистів самостійно, існує невеликий вибір. Poptop.fm надає клієнтам підтримку та поради без високих витрат”, — резюмував один з інвесторів Ричард Чарлі.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають