LVIV.COM

Український стартап People.ai залучив $7 млн інвестицій

Український стартап People.ai залучив $7 млн інвестицій

Стартап People.ai, який заснував Олег Рогінський, залучив $7 млн ​​в раунді фінансування серії A. Ключовим інвестором став венчурний фонд Lightspeed Venture Partners, також в угоді взяли участь великі фонди з Долини – Index Ventures, Shasta Ventures, Y Combinator та SV Angel.


People.ai – це платформа на основі штучного інтелекту для управління відділом продажів. Вона допомагає підвищити ефективність сейлз-команд, аналізуючи їх продуктивність і надаючи рекомендації щодо закриття угод.

Крім засновника з Дніпра Олега Рогінського, в команду також входить кофаундер і CTO Георгій Козлов з Херсона.

Торік стартап пройшов відбір в тримісячну програму акселератора Y Combinator.

На той час Рогінський будував AI-сервіс, який допомагає підібрати в компанії менеджерів з продажу, пише AIN.

Український стартап People.ai залучив $7 млн інвестицій

Головним інвестором стартапу зараз вибрали Lightspeed Venture Partners, який вже вкладав кошти у такі відомі проекти як Snapchat, Nest, Nutanix, AppDynamics, MuleSoft, GrubHub, TaskRabbit.

Це не перша інвестиція відомих фондів у People.ai. Навесні 2016-го стартапери підняли preseed-раунд від декількох ангельських інвесторів Долини та фонду Гая Кавасакі Garage Technology Ventures. Лише від самих бізнес-ангелів команда тоді отримала майже $450 000.

Зараз клієнтами People.ai є понад 50 компаній, серед яких Gainsight, Salesloft, PandaDoc в США, Starwind і Cogniance в Україні.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають