LVIV.COM

Український стартап Grammarly залучив рекордні $110 млн інвестицій

Український стартап Grammarly залучив рекордні $110 млн інвестицій

Українська команда Grammarly отримала $110 млн інвестицій від фонду General Catalyst. Це перший український стартап, який зібрав таку суму в рамках публічного раунду. До цього розробники ще не залучали сторонніх коштів.


Grammarly — це інтелектуальний онлайн-сервіс перевірки правопису, який використовує штучний інтелект.

Додаток покращує якість письмового спілкування, враховує індивідуальний стиль користувача та його комунікативні цілі, а також пропонує виправляти текст так, щоб зробити його граматично, стилістично і структурно правильним.

“Наші інвестори мають успішний досвід роботи в сфері створення провідних високотехнологічних компаній. Досвід і ресурси інвесторів сприятимуть прискоренню зростання нашої компанії”, — кажуть стартапери.

Для кого це?

Продукт створили для великої аудиторії користувачів. Зокрема, для фахівців з маркетингу, на виробництвах, для бізнес-клієнтів, в освіті.

Grammarly інтегрується з основними платформами десктопних програм. Усього доступні три браузерних розширення (Firefox, Chrome, Safari), два десктопних додатки (Mac, Windows), додаток для Office і веб-редактор. Розширення Grammarly в Chrome Web Store – одне з найпопулярніших і налічує понад 10 мільйонів активних користувачів.

Хто засновники?

Стартап заснували кияни Олексій Шевченко, Максим Литвин і Дмитро Лідер. Сьогодні у команді стартапу – понад сотня осіб. Штаб-квартира Grammarly – у Сан-Франциско.

До 2015-го сервіс працював за передплатою, а тоді перейшов на модель freemium. Зараз додатком користується майже 7 мільйонів осіб.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають