LVIV.COM

Український сервіс щороку допомагає знайти роботу 270 мільйонам людей

Український сервіс щороку допомагає знайти роботу 270 мільйонам людей

Український сервіс з пошуку роботи Jooble потрапив у трійку найпопулярніших платформ для пошуку роботи у світі. За даними рейтингу  SimilarWeb, перше місце займає американський ресурс, друге – український, третє – французський, пише співзасновник сервісу Роман Прокоф’єв на своїй сторінці в Facebook.


jooble

Що за сервіс?

Jooble – платформа для пошуку роботи та працівників. Заснована у 2006 році Романом Прокоф’євим та Євгеном Собакаревим. За словами засновника, щороку 270 мільйонів людей в 66 країнах світу використовують сервіс, щоб знайти роботу. Ідея сервісу пошуку співробітників по резюме в засновників виникла, коли Роман пробував займатися підбором рідкісних фахівців в рамках першого свого проекту Teamsoft.

“Щороку 270 мільйонів людей в 66 країнах світу використовують наші сервіси, щоб знайти роботу, — повідомив український бізнесмен. —Якщо зібрати всіх цих людей в одному місці то вийшла б країна JoobleLand, четверта за населенням в світі (після Китаю, Індії, США). У наших менеджів немає MBA, а більшість співробітників закінчили КПІ і університет Шевченка, а не MIT і Stanford. Ми не отримували мільйонні інвестиції під гарний бізнес-план. Ми працювали. Вся наша команда вірить, що ми робимо правильну справу. Ми допомагаємо знаходити людям роботу. У Колумбії, Індонезії, Італії, Румунії і ще в інших 62 країнах. Саме ця віра дозволила нам не здатися нашим конкурентам, які куди значно багатші за нас” – пише Роман Прокоф’єв.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають