LVIV.COM

Український сервіс безкоштовно покращує фотографії нейронними мережами – спробуй!

Український сервіс безкоштовно покращує фотографії нейронними мережами - спробуй!

Безкоштовний онлайн-сервіс покращення фотографій Let’s Enhance дозволяє збільшити роздільну здатність зображення в чотири рази, мінімізуючи втрату якості. І все це за допомогою нейронних мереж. 


Засновник стартапу Олександр Савсуненко та розробник Владислав Пранскевічус працювали над проектом три місяці і вже 4 листопада став продуктом дня на ProductHunt.

Всього за тиждень роботи Let’s Enhance обробив 100 000 фотографій, а трафік на сайт перевищив 300 000 унікальних відвідувачів.

В основі роботи лежать три нейронних мережі. Перша прибирає артефакти JPEG-компресії, а дві інші – boring та magic – дозволяють збільшити розділбну здатність в чотири рази.

Ключовими перевагами Let’s Enhance Савсуненко вважає «хороший алгоритм, баланс швидкості та якості підготовлений для виробництва, реалізовані в нормальному візуальному сервісі».

Інтерфейс веб-додатка максимально простий – користувачу пропонують завантажити зображення і зареєструватися.

Поки Let’s Enhance працює з файлами, розмір яких не перевищує 5 мегапікселів. За словами розробників, це обмеження в майбутньому планують прибрати для платних користувачів. Щоправда з цінами поки не визначились.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають