Українська команда Planexta зібрала на Kickstarter потрібні $100 000 за сім днів до кінця кампанії. Засновник компанії Євген Найштетик розповів, що зараз добовий ріст суми досягає $11 000, пише AIN.UA. Стартапери очікують перевершити нещодавні збори Petcube.
Як вже писав Lviv.com, щоби запустити виробництво, розробникам потрібно було зібрати цю суму. Найточніший у світі розумний браслет Ѕеnсе визначає психічний стан людини упродовж дня завдяки показникам даних ЕКГ.
“За 8 днів до фінішу ми досягли мети краудфандингу і прагнемо посісти своє місце в десятці найбільших краудфандингових проектів з України”, — наголосив Найштетик.
За його словами, розробники провели ряд експериментів, розвиваючи технологію зчитування R-піків ЕКГ з однієї руки. Такі дані потрібні для аналізу варіабельності ритму серця — це популярний в медицині метод оцінки ризику серцево-судинних захворювань і психо-емоційного стану людини. Вивчаючи інтервали між серцевими скороченнями, можна оцінювати роботу вегетативної нервової системи. А використовуючи математичні методи – аналізувати загальний стан людини.
Нещодавно команда також удосконалила Sence так, що він спроможний реєструвати P-хвилі і R-піки одночасно. Ці дані дозволяють запобігти наростаючій ішемії і навіть прогнозувати розвиток інфаркту міокарда. Українці вже подали заявку на американський патент.
Зібрані кошти компанія планує витратити на організацію виробництва — зараз тривають переговори з декількома фабриками в Китаї.
Читайте також:
Степан Веселовський: Innovation District ІТ Park вирішить більшість проблем ІТ-індустрії
Українці розробили освітній стартап, який розпізнає плагіат