LVIV.COM

Український найточніший розумний браслет Ѕеnсе зібрав $100 000 на Kickstarter

Український найточніший розумний браслет Ѕеnсе зібрав $100 000 на Kickstarter

Українська команда Planexta зібрала на Kickstarter потрібні $100 000 за сім днів до кінця кампанії. Засновник компанії Євген Найштетик розповів, що зараз добовий ріст суми досягає $11 000, пише AIN.UA. Стартапери очікують перевершити нещодавні збори Petcube.


Як вже писав Lviv.com, щоби запустити виробництво, розробникам потрібно було зібрати цю суму. Найточніший у світі розумний браслет Ѕеnсе визначає психічний стан людини упродовж дня завдяки показникам даних ЕКГ.

sence

“За 8 днів до фінішу ми досягли мети краудфандингу і прагнемо посісти своє місце в десятці найбільших краудфандингових проектів з України”, — наголосив Найштетик.

За його словами, розробники провели ряд експериментів, розвиваючи технологію зчитування R-піків ЕКГ з однієї руки. Такі дані потрібні для аналізу варіабельності ритму серця — це популярний в медицині метод оцінки ризику серцево-судинних захворювань і психо-емоційного стану людини. Вивчаючи інтервали між серцевими скороченнями, можна оцінювати роботу вегетативної нервової системи. А використовуючи математичні методи – аналізувати загальний стан людини.

Нещодавно команда також удосконалила Sence так, що він спроможний реєструвати P-хвилі і R-піки одночасно. Ці дані дозволяють запобігти наростаючій ішемії і навіть прогнозувати розвиток інфаркту міокарда. Українці вже подали заявку на американський патент.

Зібрані кошти компанія планує витратити на організацію виробництва — зараз тривають переговори з декількома фабриками в Китаї.

Читайте також:


Степан Веселовський: Innovation District ІТ Park вирішить більшість проблем ІТ-індустрії

Українці розробили освітній стартап, який розпізнає плагіат

У Львові провели безкоштовну стартап-школу для студентів

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають