LVIV.COM

Українські стартапери з Ecoisme створять для Дубаї систему відстеження енергоефективності

Українські стартапери з Ecoisme створять для Дубаї систему відстеження енергоефективності

Уряд ОАЕ замовив такі інновації в рамках пілотної програми, яку разом з Ecoisme впроваджуватимуть також всесвітньо відомі компанії Honeywell і Hyperloop One


З вересня по грудень український стартап проходив акселераційну програму Dubai Future Accellerator, пише AIN.UA. З 2400 претендентів у акселератор пройшли всього 30.

ecoisme-gadget-ukraine

Стартапи працювали з сімома дубайськими відомствами на чолі з шейхом країни Мохаммедом ібн Рашидом аль-Мактумом у семи напрямках: освіта, медицина, поліція, муніципалітети, бізнес, інфраструктура та енергетика. Ecoisme одним з перших підписав угоду з представником останнього напрямку — Dubai Electricity & Water Authority (DEWA).

dubai
З допомогою Ecoisme DEWA повідомлятиме жителів про переплату та новації у сфері енергоефективності.

“Ми плануємо до 2021 року перетворити Дубай на найбільш інноваційну державу у світі, скоротити витрати електроенергії і води, проте збільшити кількість населення при цьому. Ми раді підписати угоду з Ecoisme, оскільки разом зможемо підвищити ефективність роботи з жителями Дубая та зробити наше відомство більш відкритим для спілкування”, – прокоментував голова DEWA Саїд Аль Тайер.

Ecoisme

Він також зазначив, що уряд Дубая вперше вирішив довірити впровадження інновацій стартапам.

Ecoisme почне роботу там вже наступного року. Як зазначив CEO стартапу Іван Пасічник, команда вже веде переговори з місцевими енергоефективними компаніями. А з 5 січня стартап запускає збір замовлень на свої сенсори.

Читайте також:


Керівники IT-компаній шліфуватимуть бізнес-навики на “Шуварі”, продаючи продукти

Два українські стартапи залучили $4 млн інвестицій

Гейтс, Безос та ще 18 інвесторів вкладуть $1 млрд в еко-стартапи

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають