LVIV.COM

Кобура для телефону від українських стартаперів за добу зібрала вп’ятеро більше коштів, ніж очікували

Кобура для телефону від українських стартаперів за добу зібрала вп'ятеро більше коштів, ніж очікували

Стильний аксесуар від одеської команди AGE, яка вчора запустила кампанію на Kickstarter, зібрав необхідні $5 000 за дві години. Це вже четверта успішна кампанія українських стартаперів. Їхня нова модель кобури для телефону Phonster X перевищила краудфандингову початкову мету на очікувану суму $5 000 майже уп’ятеро, зібравши $26 000 за першу добу,


Після дебюту на краудфандингової платформі з набором преміум-аксесуарів для чоловіків влітку 2015 року Як пише AIN.UA, серед набору преміум-аксесуарів для чоловіків на краудфандинговій платформі перша версія цього продукту під назвою Phonster також зібрала в 17 разів більше мети — майже $85 000.

kobura

“Початкова ідея запуску на Kickstarter народилася з наміру вийти на західні ринки”, розповів СЕО проекту Phonster X Макс Гера.

Підготовка кампанії в команді з семи людей займає від трьох місяців до року. На термін впливають концепція продукту, його підготовка до виробництва, мети на краудфандингу, тощо. На цю версію кобури для смартфону, яка кріпиться на ременях навколо торсу, одеська команда витратила рекордні вісім місяців.

Більшість часу зайняла розробка прототипів і фінальний дизайн. Тестували продукт до того часу, поки команда не реалізувала всі ідеї фанатів попередньої версії цієї кобури.

“Більшість нововведень, запропонованих нами у другій версії продукту, була створена завдяки рекомендаціям фанатів та тих, хто вже робив замовлення”, — зазначив СЕО проекту.

Хоча Kickstarter часто сприймають як майданчик для технологічних продуктів, але чимало проектів, не пов’язаних з технологіями, проте з неабияким креативом, також використовують цю платформу для збору коштів і доволі успішно. Аудиторію продуктів цієї одеської команди становить 70% чоловіків віком від 24 до 33 років.

phonster-phone-holster-570

“Наші покупці — це прихильники інновацій та креативу, шанувальники шкіряної продукції та ті, хто носить EDC kits у своїх кишенях”, — додав Гера.

Основна взаємодія з ними відбувається на самому Kickstarter, як до, так і після проекту.

Головні ринки для Phonster X: США, Канада, Австралія, Малайзія, Франція, Великобританія і Японія.

kobura1

Facebook також приносить близько 20% бекерів, а стартовий бюджет AGE на рекламу в ньому становить від $1 000.

За словами СЕО Phonster X, якщо кампанія на Kickstarter збирає значно більше заявленої суми, то обсяг додаткових замовлень в перші два-три місяці може скласти до 20% від суми збору на платформі.

Станом на зараз Phonster X вдалося зібрати ще рекордні $5 000, досягнувши суми в $31 000.

До завершення кампанії залишається ще 40 днів.

Читайте також:

Український найточніший розумний браслет Ѕеnсе зібрав $100 000 на Kickstarter

Степан Веселовський: Innovation District ІТ Park вирішить більшість проблем ІТ-індустрії

Українці розробили освітній стартап, який розпізнає плагіат

 

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають