LVIV.COM

В Україні запрацював сервіс пошуку монтажерів сонячних панелей

В Україні запрацював сервіс пошуку монтажерів сонячних панелей

Український ІТ-підприємець Роман Мрозакевич створив сервіс Joule.pro – онлайн-пошук монтажерів сонячних панелей по Україні. Тут вже зареєструвались майже всі українські фахівці, які надають схожі послуги.


Як пише AIN.UA, до цього засновник проекту займався сайтом Ecotown.com.ua, і саме його читачі надихнули на нову розробку.

Щоб автоматизувати процес такого напрямку зеленої енергетики, Роман вирішив організувати платформу, на якій зможуть реєструватися монтажники, і де користувачі знаходитимуть відповідного фахівця і залишатимуть відгуки про його роботу.

Підприємець працював над цим сервісом з липня по листопад минулого року.

roman-solar

Зараз, за словами Романа, на сайті зареєструвались майже всі монтажники сонячних електростанцій в Україні — близько 174 особи. Вони платитимуть 0,5% від суми замовлення, яке отримують через сервіс.

Також на сайті можна шукати виконавців для різних систем: мережевих або автономних електростанцій.

“Через сервіс вже знайшли фахівців для роботи на станціях з більш, ніж на 300 кВт”, – додав підприємець.

solar111

За його словами, невдовзі на сервісі додадуть пошук енергоаудиторів, фахівців з монтажу теплових насосів, геліосистем і систем рекуперації тепла. Комісія у цьому випадку складатиме від 1% до 5%.

Надалі стартапери планують вийти на ринок Польщі.

До слова, згідно з даними Державного агенства з енергоефективності та енергезбереження, домогосподарства з 2016 року почали встановлювати більш потужні панелі, ніж раніше. Обсяг потужності зріс майже у сім разів: з 2,2 МВт до 16,7 МВт, пише “Хмарочос”.

Читайте також:


Одеські стартапери заснували платформу для внутрішнього туризму Proxy Tour

Українці запустили альтернативу App Store – сервіс Setapp для макбуків

Ізраїль відкрив візи для стартаперів + інвестиції до $52 000

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають