LVIV.COM

Українець за тиждень зібрав понад $1 млн на свій планшет і залучив Microsoft та Intel

Українець за тиждень зібрав понад $1 млн на свій планшет і залучив Microsoft та Intel

22-річний виходець з Маріуполя Костянтин Каратцевидис заснував стартап, який б’є рекорди краудфандингу. За сім днів на його інноваційний комп’ютер Eve V вдалося не лише зібрати понад $1,1 млн, а й залучити до партнерів гігантів індустрії.


Костянтин та його команда Eve-Tech розробили пристрій, який поєднав обчислювальну потужність ноутбука з портативністю і часом автономної роботи планшета. Як тільки гаджет запустять на ринок, він почне конкурувати з планшетами Apple та MacBook, пише фінське видання yle.

комп

 

Eve V – це гібрид планшета і ноутбука, який свого часу намагався створити Microsoft. Девайс обладнаний тачскріном, потужною батареєю, USB-портами різних конфігурацій, а також бездротовою клавіатурою і ручкою-стилусом.

Характеристики Eve V:

har

Розробники називають Eve V колективним проектом, адже під час створення комп’ютера врахували побажання понад 1000 осіб.

“Це обладнання, яке технарі створили для самих себе. До розробки залучили групу дуже різних людей, які цікавляться технологіями: композиторів, кораблебудівників і дослідників”, — розповів СЕО стартапу.

Сам розробник залишив Маріуполь в юному віці і переїхав до Фінляндії, щоб отримати вищу освіту.

чувак

Вартість Eve V на Indiegogo стартує від $399. Спочатку на проект за допомогою краудфандингу хотіли зібрати $75000, однак бекери зі США, Німеччини, Британії, Канади, Японії і Фінляндії вже перерахували на рахунок пристрою понад мільйон доларів.

Навіть компанія Intel вклала у стартап шестизначну суму. А Microsoft стала не тільки інвестором, але й партнером Eve-Tech: планшет працюватиме на операційній системі Windows.

Збірку в Китаї запустять на початку нового року. На ринок Eve V надійде у березні 2017 року. Початковий план продажів — 50 000 планшетів.

Читайте також:


Як львівський дизайнер змусив увесь світ грати в забавки свого дитинства

Український екзоскелет переміг у конкурсі робототехніки в Каліфорнії

Українці розробили освітній стартап, який розпізнає плагіат

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають