LVIV.COM

Українець створив додаток, який дозволяє відчувати музику людям з вадами слуху

Українець створив додаток, який дозволяє відчувати музику людям з вадами слуху

Киянин Віталій Потапчук створив безкоштовний додаток, який розпізнає звуки і конвертує їх у вібрації. Він допомагає людям з вадами слуху спілкуватися, слухати музику та інформує про небезпеку. 


“Я відчував незручності, коли кілька разів доводилося перепитувати і бачив, що це починає дратувати співрозмовника. Я зрозумів, що цю проблему потрібно вирішувати. І якщо я це зроблю, то допоможу не тільки собі, а й іншим”, – розповідає розробник.

BeWarned – це неприбутковий стартап. В команду розробників входять люди з вадами слуху, пише Лівий Берег. Платформа об’єднала 4 асистенти: Sound Monitor, Connect, Emergency Call и Dance.

Sound Monitor

Ця платформа відповідає за безпеку, визначаючи загрозливі звуки (крик, звук клаксона автомобіля, гавкіт собаки, сирена). У разі небезпеки додаток попереджає користувача вібрацією і миготінням спалаху.

Connect

Connect дозволяє спілкуватися: конвертує текст в мову і навпаки. Підготувати і зберегти текст можна заздалегідь, це стане в нагоді для походу до лікаря або в магазин.

Emergency Call

Emergency Call дозволяє покликати близьких на допомогу: додаток визначить місцезнаходження людини без доступу до інтернету.

Dance

Платформа Dance дозволяє відчути музику, завдяки конвертації її у вібрацію, світлові сигнали і пульсацію візуального еквалайзера.

“Ми з командою вирішили створити BW Dance для того, щоб всі люди в однаковій мірі могли насолоджуватися музикою, її ритмом, вібраціями. Як ніхто інший я знаю, що багатьом мої друзям і знайомим цього не вистачає. BW Dance дозволить нечуючих людям провести Новий рік і Різдво під святкові мотиви”, – розповідає Віталій Потапчук.

Влітку 2016 команда провела бета-тестування платформи в США. Кілька днів тому BW Dance випробували в Україні: діти вперше змогли відчути музику і станцювати під неї.

Додаток доступний для iОS та Android. Розробники шукають волонтерів та людей з вадами слуху, які допомогли б поліпшити роботу програми.

Читайте також:


Українець за тиждень зібрав понад $1 млн на свій планшет і залучив Microsoft та Intel

Кобура для телефону від українських стартаперів за добу зібрала вп’ятеро більше коштів, ніж очікували

Українці розробили кіберрукавицю та VR-кліпсу за $50

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають