LVIV.COM

Українець створив бота, який допоможе уникнути черги за закордонним паспортом

Українець створив бота, який допоможе уникнути черги за закордонним паспортом

Київський розробник Антон Бібля створив telegram-бота iGov для тих, хто не хоче стояти в черзі на оформлення закордонного паспорта. Бот знаходить вільне місце в черзі на найближчий час.


Перевірка онлайн-черги у відділенні міграційної служби триває кожні три хвилини.

Зараз сервіс працює у восьми містах: Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Харкові, Миргороді, Тернополі та  Хмельницькому, пише AIN.

Система може моніторити для вас місця у всіх представництвах ДМСУ у вибраному місті, або перевіряти конкретне, якщо ви хочете оформляти закордонний паспорт недалеко від дому.

українець створив бота

Коли бот знаходить вільне місце – повідомляє користувача і пропонує записатися. Якщо дата не підходить, моніторинг можна продовжити.

“Мені хотілося запустити щось для держпослуг або SmartCity. Це мало бути просто, швидко і зрозуміло. Нещодавно зіткнувся з проблемою черзі при оформленні паспорта і також побачив на Facebook, що люди потребують бота для моніторингу місць у черзі”, — розповів розробник.

На створення програми розробник витратив чотири години.

Як функціонує?

Існує офіційний алгоритм, за яким з’являються нові місця в черзі на оформлення закордонного паспорта (в 7 ранку і 00:00 годині). Бот використовує всі дані сервісу онлайн-доступу до держпослуг iGov. Керівник платформи Дмитро Дубілет схвалив таку розробку.

Невдовзі програміст планує розширити список можливостей бота, зокрема, додати опцію запису в чергу безпосередньо через сервіс. Поки що бот переводить користувача у відповідний розділ на платформі iGov.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають