Українець розробив сервіс для пошуку найкращих коефіцієнтів букмекерів

Порівняти найкращі коефіцієнти букмекерів тепер можна завдяки розробці українця Владислава Сірінька. Його сервіс Betscan.net працює за логікою Google.


Проект Betscan – це пошукова система, яка агрегує дані популярних букмекерських контор, дозволяючи користувачу знаходити події, а також порівнювати коефіцієнти понад 35-ти букмекерських компаній.

Що це?

Як пишуть fakty.ictv.ua, пошук події на сайті займає від 3 до 5 хвилин, або ж взагалі не передбачений, тому на цій розробці зібрали дані ключових букмекерських компаній.

“Користувачі зможуть знаходити потрібну подію усього за кілька секунд, при цьому порівнюючи результати одночасно від десятків букмекерів”, – розповів автор ідеї.

До слова, від схожого британського сервісу Oddschecker розробка українця відрізняється саме цією функцією пошуку.

Команда проекту також планує додавати фільтри по країнах, турнірах і букмекерських конторах. Зараз у базі – 6 тисяч команд у 250 лігах 130-ти країн світу.

“У розробку робочого прототипу ми вклали близько $10 тисяч”, – зазначив Сіріньок.

Pre-seed раунд стартапери фінансували самостійно, але зараз шукають інвесторів.

Що далі?

У планах – удосконалення пошукових алгоритмів, щоб створити найкращий пошуковий продукт у світовій букмекерській індустрії.

Зараз у пошуку присутній лише футбол, однак базу івентів невдовзі розширять для інших видів спорту, Євробачення, виборів тощо.

➤ У Львові зароджується нова професія «Пивний майстер» – встигни подати резюме