LVIV.COM

Українець розробив сервіс для пошуку найкращих коефіцієнтів букмекерів

Українець розробив сервіс для пошуку найкращих коефіцієнтів букмекерів

Порівняти найкращі коефіцієнти букмекерів тепер можна завдяки розробці українця Владислава Сірінька. Його сервіс Betscan.net працює за логікою Google.


Проект Betscan – це пошукова система, яка агрегує дані популярних букмекерських контор, дозволяючи користувачу знаходити події, а також порівнювати коефіцієнти понад 35-ти букмекерських компаній.

footb

Що це?

Як пишуть fakty.ictv.ua, пошук події на сайті займає від 3 до 5 хвилин, або ж взагалі не передбачений, тому на цій розробці зібрали дані ключових букмекерських компаній.

“Користувачі зможуть знаходити потрібну подію усього за кілька секунд, при цьому порівнюючи результати одночасно від десятків букмекерів”, – розповів автор ідеї.

До слова, від схожого британського сервісу Oddschecker розробка українця відрізняється саме цією функцією пошуку.

Команда проекту також планує додавати фільтри по країнах, турнірах і букмекерських конторах. Зараз у базі – 6 тисяч команд у 250 лігах 130-ти країн світу.

“У розробку робочого прототипу ми вклали близько $10 тисяч”, – зазначив Сіріньок.

Pre-seed раунд стартапери фінансували самостійно, але зараз шукають інвесторів.

Що далі?

У планах – удосконалення пошукових алгоритмів, щоб створити найкращий пошуковий продукт у світовій букмекерській індустрії.

Зараз у пошуку присутній лише футбол, однак базу івентів невдовзі розширять для інших видів спорту, Євробачення, виборів тощо.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають