Спецпроекти

Українець розробив мобільний додаток, який бореться із суржиком

Розробник із Черкас Максим Тимчій створив мобільний додаток для вивчення української мови. Мета розробки – допомогти людям позбутися суржику.


Лінгвістичний мобільний додаток під назвою “Р.І.Д” – безкоштовний. З його допомогою користувачі отримують змогу збагатити свій словниковий запас трьома новими словами щодня. За це пропонують ігрову “валюту” – “пісок часу”, який можна обміняти на історії з так званої “Книги Роду”, яка розповідає історію України.

Чим більше “піску часу” – тим вищий рейтинг людини, яка вивчає слова. Таким чином можна змагатися з іншими користувачами, наголошують творці додатку. За словами Максима Тимчія, рівень кожного з користувачів залежатиме лише від активності людини та бажання розвиватися.

“У програмі є сім рівнів. Також є словник, в якому зберігаються вже вивчені слова, їх можна повторювати”, – розповів він.

Проект – повністю волонтерський. Над мобільним додатком працювали до десятка фахівців: дизайнерів, програмістів, мовознавців, істориків. До команди можна долучитися, написавши розробникам.

Додаток доступний для користувачів Android та iOS, він є у вільному доступі на Google Play Маркет та Itunes.

Читайте також:


5 найперспективніших стартапів 2017 року за версією Business Insider

Як користуватися новим EX.UA (і чи є сенс)

Визначили найкращі додатки та ігри року від Apple. Український Spark – серед них

➤ Як це – їздити на електромобілі? Власний досвід