LVIV.COM

Українець розробив мобільний додаток, який бореться із суржиком

Українець розробив мобільний додаток, який бореться із суржиком

Розробник із Черкас Максим Тимчій створив мобільний додаток для вивчення української мови. Мета розробки – допомогти людям позбутися суржику.


Лінгвістичний мобільний додаток під назвою “Р.І.Д” – безкоштовний. З його допомогою користувачі отримують змогу збагатити свій словниковий запас трьома новими словами щодня. За це пропонують ігрову “валюту” – “пісок часу”, який можна обміняти на історії з так званої “Книги Роду”, яка розповідає історію України.

Чим більше “піску часу” – тим вищий рейтинг людини, яка вивчає слова. Таким чином можна змагатися з іншими користувачами, наголошують творці додатку. За словами Максима Тимчія, рівень кожного з користувачів залежатиме лише від активності людини та бажання розвиватися.

“У програмі є сім рівнів. Також є словник, в якому зберігаються вже вивчені слова, їх можна повторювати”, – розповів він.

Проект – повністю волонтерський. Над мобільним додатком працювали до десятка фахівців: дизайнерів, програмістів, мовознавців, істориків. До команди можна долучитися, написавши розробникам.

Додаток доступний для користувачів Android та iOS, він є у вільному доступі на Google Play Маркет та Itunes.

Читайте також:


5 найперспективніших стартапів 2017 року за версією Business Insider

Як користуватися новим EX.UA (і чи є сенс)

Визначили найкращі додатки та ігри року від Apple. Український Spark – серед них

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають