Спецпроекти

Українець розробив чат-бота, який нагадує про сплату податків

Новий  податковий бот нагадає вам, коли здавати звітність та платити податки. Створив його програміст із Сум Дмитро Сінько. Це вже друга розробка винахідника.


Спочатку бот спитає про вашу систему оподаткування, після цього ви зможете дізнаватися про здачу звітності або сплату податків у будь-який час.

Додатково можна налаштувати автоматичні повідомлення – тоді бот нагадає вам про наступні події заздалегідь.

Для кого це?

“Всі платники податків стикаються з проблемою: потрібно постійно бути в курсі всіх строків подачі звітності та сплати податків. Ця інформація доступна в мережі, проте часто це незручні “календарі бухгалтерів” зі складним інтерфейсом. У них немає сповіщень, тож платникам періодично треба звірятися з цими календарями. Існує велика ймовірність щось забути, а це вже ризик отримати штраф”, – розповів Дмитро Сінько.

Тому він вирішив продовжити ідею своєї першої розробки та реалізувати інструмент, який підходитиме для системи оподаткування кожного користувача індивідуально.

Як користуватись?

Чат-бот вже працює та доступний у Facebook Messenger. Mytaxesbot функціонує на всіх платформах, де є Facebook Messenger: iOS, Android, Windows, Linux, MacOS тощо. Щоб його запустити, треба просто почати чат.

Ця версія наразі підтримує найбільш поширені податкові системи. Зараз Дмитро та його команда працюють над розширенням функціоналу та виправленням можливих помилок.

У майбутньому для чат-боту додатуть специфічні функції для користувачів, яким потрібна розширена інформація. Наприклад, для юридичних осіб, певної частки підприємців тощо.

➤ Як це – їздити на електромобілі? Власний досвід