LVIV.COM

Українців запрошують в безкоштовний тур американськими містами

Українців запрошують в безкоштовний тур американськими містами

Українських IT-стартаперів запрошують до участі у програмі “Спеціальна Американська Бізнес-Інтернатура” (SABIT). Подорож ініціює Міністерство торгівлі США. В рамках бізнес-туру 20 учасників за три тижні відвідають найбільші американські міста, де відвідають мітапи, офіси американських IT-компаній.


Участь в програмі безкоштовна, учасникам також покриють усі витрати на переліт, проживання та харчування, пише AIN.

Що за програма?

Мета SABIT – ознайомити представників IT-стартапів з країн Східної Європи та середньої Азії з американською інноваційною екосистемою і допомогти їм з виходом на цей ринок.

Торік від SABIT в США поїхали відразу 8 українських стартаперів, серед яких – представники Hideez, Cardiomo та інших. Вони відвідали Вашингтон, Нью-Йорк, Сіетл, Бостон і Сан-Франциско.

Як взяти участь?

Стажування буде проходити з 12 по 30 червня цього року. Подорож триватиме 19 днів.

Перший тиждень буде присвячений навчанню, міжкультурним переговорам тощо. Взяти участь у програмі можуть керівники IT-стартапів, які планують виходити на американський ринок. Це повинні бути представники компаній з кількістю співробітників 3-50 осіб, що працюють на ринку від 4-5 років.

Обов’язковою є наявність готового IT-продукту або сервісу (не демо), до якого існує інтерес з боку інвесторів або інвестиції вже залучені.

Крім стартапів, розглядають кандидатів від бізнес-інкубаторів, акселераторів і технопарків з України, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану та Узбекистану.

Подати заявку можна до 30 березня. Для цього необхідно заповнити анкету і надати рекомендаційний лист російською та англійською мовами, а також копію першої сторінки закордонного паспорту. Всі документи слід надіслати на електронні адреси [email protected] і [email protected] одним файлом в форматі pdf.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають