LVIV.COM

Українських стартаперів запрошують позмагатися за € 5000

Українських стартаперів запрошують позмагатися за € 5000

На технологічну конференцію EMERGE, яка пройде в Мінську 17-18 травня, запрошують українських стартаперів, що спеціалізуються на emerging technologies. Переможець отримає € 5 000. А п’ятірка фіналістів зможе безкоштовно пройти Bootcamp в Лондоні.


Загальний еквівалент додаткових призів конкурсу стартапів EMERGE CHALLENGE  складе понад € 15 000.

Всі фіналісти отримають квитки на головну tech-конференцію країн Балтії – TechChill 2019. Також партнери стартап-треків запропонують свої спеціальні призи переможцям, пише bit.ua.

Українських стартаперів запрошують позмагатися за € 5000

Яка тема?

Загальна тематика – новітні технології, які кардинально змінюють існуючі ринки і сприяють розвитку нових. Конкурс ділиться на 5 тематичних треків: Emerging & Enabling Technologies (розробки в сферах 5G, енергетики, food & agro, здоров’я, фінтех), PhilTech (технології для вирішення соціальних проблем), Data & AI (стартапи в області штучного інтелекту і Big Data), Creative tech (технології і стартапи у сфері креативних індустрій), Blockchain & Crypto (стартапи, що використовують технологію блокчейн і / або планують виходити на ICO).

Як взяти участь?

Взяти участь у конкурсі можуть стартапи на ранній стадії розвитку, з працюючим прототипом і такі, що отримали не більше €1 млн інвестицій.

Географія – країни Європи і Центральної Азії. Заявки приймають до 20 квітня. Також організатори пропонують виставковий простір на майданчику Startup Alley.

 

 

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають