LVIV.COM

Український стартап з мережевого сервісу онлайн-підручників зробив цілу “електронну школу”

Український стартап з мережевого сервісу онлайн-підручників зробив цілу електронну школу

Команда, яка займається проектом Підручник.ua, вирішила зробити на його основі “електронну школу”. Вони планують дати доступ онлайн не тільки до підручників, але й до журналів, розкладів та щоденника, повідомляє Ain.


Що за платформа?

Підручник.ua запустили у 2017 році в Одесі. На початку вони пропонували підписку на 600 підручників, рекомендованих МОН України.

Від моменту запуску на сайті зареєструвалось більше 40 000 користувачів, та 20 000 користуються мобільним додатком.

Тепер до набору підручників хочуть додати ще розклад, щоденник та журнал. Загалом має вийти платформа для функціонування електронної школи.

“На даний момент до платформи підключено 128 шкіл в Одесі і 33 у Вінниці. Зараз підключаємо Харків і Миколаївську область. Поки в системі працюють тільки електронні підручники, але запрацюють також розклад, щоденник і журнал. Це буде перша платформа, на якій все буде реалізовано в одному інтерфейсі” – повідомив засновник сервісу Володимир Усов.

Електронний щоденник – це єдиний онлайн-щоденник з оцінками, домашніми завданнями і прив’язкою до підручників, до якого мають доступ вчителі, учні та батьки.

Електронний журнал – єдина онлайн-база успішності, до якої мають доступ адміністрація школи і вчителя.

Як працює?

Сервіс працює за моделлю передплати, але він безкоштовний для вчителів і учнів, його закуповують місцеві департаменти освіти. Вартість передплати на підручники – 140 грн на рік на учня, сервіс “електронна школа” буде коштувати близько 554 грн на одного учня.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають