Онлайн-сервіс AirAdvisor займається випалатами грошових компенсацій від авіаперевізників, які скасовують чи затримують рейси. Від європейських аналогів вигідно відрізнється тим, що працює і з українськими авіакомпаніями, пише Ain.
За що можна отримати компенсацію?
- скасування рейсу;
- затримка більше, ніж на три години;
- відмова в посадці на рейс;
- пропуск пересадки через запізнення.
Скільки можна отримати?
Сума компенсації коливається в залежності від відстані та часу затримки. В середньому можна отримати від $ 300 до $ 700. За послуги сервіс бере 25% від загальної суми. Якщо компенсацію вибити не вдалось, то клієнт не платить нічого.
За три місяці роботи в Польщі компанії вдалось стягнути тисячі євро із світових авіаперевізників типу Lufthansa, Air France, LOT Polish Airlines, Ellinair, Ryanair, Air India і Windrose. Тепер послуги доступні і в Україні.
Як скористатись?
- зайти на сайт;
- ввести пункти вильоту та прильоту;
- зазначити назву авіакомпанії;
- вказати номер і дату рейсу.
Система показує можливу компенсацію. Всі процеси проходять онлайн. Гроші перераховують на банківський рахунок клієнта.
Можна подавати заявки по авіарейсах за останні три роки
“В Україні у нас немає конкурентів. Переважно тому, що ніхто не хоче займатися такими справами в Україні. Максимальний розмір авіакомпенсаціі, покладений за законом, становить близько $ 700, а середня ставка юриста в Україні починається від $ 20/год. За участь в суді доведеться заплатити юристу від $ 100/год. Тому клієнтам не вигідно наймати юристів. Ми ж заробляємо за рахунок великої кількості отриманих справ і власної налагодженої системи (спеціального алгоритму).” – розповідає засновник компанії.