LVIV.COM

У Львові запустили додаток Гарячої лінії міста

У Львові запустили додаток Гарячої лінії міста

Сьогодні, 10 травня, офіційно представили додаток 1580 Львів. Розробило його ТОВ “Техноінфософт”, повідомляє Tvoemisto.tv.


Навіщо додаток?

Можна подати пропозицію в міську раду, отримати інформацію про аварійні та ремонтні роботи. Також є зворотній зв’язок: мешканці можуть оцінити якість виконання робіт і відправити справу на перерозгляд, якщо роботи виконані незадовільно. Ще можна завантажувати фото “до” і “після”, щоб всі могли оцінити рівень і якість робіт. Також можна відстежити, на якому етапі перебуває розгляд звернення і виконання робіт.

“У цього додатка є два призначення. Перш за все, львів’янин може подати свою пропозицію у міську раду і вона у режимі реального часу потрапляє безпосередньо до виконавців. Додаткова функція — це інформування мешканців про аварійні роботи, розриття тощо”, — розповів  керівник ТОВ “Техноінфософт”.

Мобільний додаток Гарячої лінії міста поки доступний для користувачів Android. Для iOS обіцяють розробити протягом двох місяців. Його можна безкоштовно завантажити через PlayMarket та зареєструватися.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають