LVIV.COM

У Львові запустили додаток Гарячої лінії міста

У Львові запустили додаток Гарячої лінії міста

Сьогодні, 10 травня, офіційно представили додаток 1580 Львів. Розробило його ТОВ “Техноінфософт”, повідомляє Tvoemisto.tv.


Навіщо додаток?

Можна подати пропозицію в міську раду, отримати інформацію про аварійні та ремонтні роботи. Також є зворотній зв’язок: мешканці можуть оцінити якість виконання робіт і відправити справу на перерозгляд, якщо роботи виконані незадовільно. Ще можна завантажувати фото “до” і “після”, щоб всі могли оцінити рівень і якість робіт. Також можна відстежити, на якому етапі перебуває розгляд звернення і виконання робіт.

“У цього додатка є два призначення. Перш за все, львів’янин може подати свою пропозицію у міську раду і вона у режимі реального часу потрапляє безпосередньо до виконавців. Додаткова функція — це інформування мешканців про аварійні роботи, розриття тощо”, — розповів  керівник ТОВ “Техноінфософт”.

Мобільний додаток Гарячої лінії міста поки доступний для користувачів Android. Для iOS обіцяють розробити протягом двох місяців. Його можна безкоштовно завантажити через PlayMarket та зареєструватися.

➤ Як це – їздити на електромобілі? Власний досвід

Анна Гетманова LVIV.COM

Ділись, Бро

Зараз читають