LVIV.COM

У Львові запустили благодійний проект “ІТ-Школяр”

У Львові запустили благодійний проект ІТ-Школяр

Компанія SoftServe завдяки своєму Благодійному фондові “Відкриті очі” запустила безкоштовний проект “ІТ-Школяр. Львів”. Проект у Львові триває вже місяць. Спільно з “Центром Опіки Сиріт” до проекту залучили 13 дітей з львівських та обласних шкіл-інтернатів та дитячих будинків сімейного типу.


Мета проекту – сформувати у дітей уявлення про сферу інформаційних технологій, навчити основам програмування, розкрити їхні здібності.

Раніше “ІТ-Школяр” три роки успішно функціонував у Івано-Франківському офісі SoftServe.

У Львові запустили благодійний проект "ІТ-Школяр"

Тепер і львівські діти мають нагоду долучитись.

“Навчальний курс почався з візиту учнів до головного офісу SoftServe. Там вони поспілкувалися зі співробітниками, дізналися, як працює ІТ-компанія зсередини, які продукти та рішення створює”, – розповіла Оксана Костів, співробітниця SoftServe та координаторка проекту.

Навчання першої групи у Львові триватиме два місяці. Заняття відбуваються 2-3 рази на тиждень за участі працівників-волонтерів.

Навчальна програма передбачає вивчення основ HTML, СSS, Java Script та тестування програмного забезпечення.

За словами Оксани Костів, волонтери-викладачі також навчають дітей софт-скілам – управлінню часом, презентаціям проектів та роботі в команді.

“Зараз діти підуть на канікули, а з осені ми продовжимо заняття. Найуспішніші діти отримають змогу безкоштовно навчатись на курсах англійської мови, а також отримають сертифікат ІТ-Академії SoftServe”, – додала вона.

У Львові запустили благодійний проект "ІТ-Школяр"

Розвиток ІТ-освіти є одним з пріоритетів у стратегії SoftServe.

 

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають