LVIV.COM

У Львові відбудеться 24-годинний IT BestHackathon – як взяти участь?

У Львові відбудеться 24-годинний IT BestHackathon - як взяти участь?

У Львові 7-8 жовтня відбудеться безкоштовний IT BestHackathon, у якому можна позмагатись у створенні гри, мобільного додатку та веб-сайту. Зареєструватись на участь в хакатоні можна упродовж місяця, від 1 вересня до 1 жовтня. Реєструватись можуть всі охочі студенти.


Хакатон триватиме упродовж 24 годин. До участі запрошують команди студентів, причому в кожній команді має бути від 3 до 5 осіб, йдеться на сайті ЛМР.

“Ми робимо хакатон для того, щоб студенти могли розвиватися, показати свої вміння, позмагатися з однолітками. IT BestHackathon дасть чудову нагоду показати себе серед ІТ-компаній і спонсорів”, – зазначив  координатор заходу Микола Лев.

За його словами, цей хакатон влаштовують для обдарованої молоді, а не для програмістів, у яких уже є досвід. Взяти участь можуть студенти будь-якого вишу та факультету.

Організаторами хакатону є студенська організація Board of European Students of Technology (BEST).

Хто такі BEST?

Board of European Students of Technology (BEST) – це неурядова, неполітична, неприбуткова студентська організація, яка налічує близько 4 тисяч волонтерів у 94 технічних університетах 32 країн.

Кожен з 94 локальних осередків представляє організацію в університеті, на базі якого він існує.

Уся організація в цілому діє під керівництвом Міжнарожної Ради BEST (International Board).

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають