LVIV.COM

У Львові школярів запрошують в ІТ-комплекс на базі першого ІТ-університету

У Львові школярів запрошують в ІТ-комплекс на базі першого ІТ-університету

У Львові у вересні стартує програма доуніверситетської підготовки для випускників 9-х класів під назвою ІТ – комплекс.   


Мета програми – готувати ще зі школи майбутніх ІТ-фахівців. Навчання триватиме два роки.

Переваги

Однією з переваг навчання в ІТ-комплексі  буде можливість стати студентом першого ІТ-університету та отримати ступінь бакалавра не за чотири роки, а за три.

Також ще зі школи учні ІТ-комплексу вивчатимуть  основи програмування та розробки програмного забезпечення, веб-технології, основи робототехніки, сучасні інформаційні технології. Набуті знання дозволять швидко адаптуватися до програм університетської освіти.

Як це виглядатиме?

“У програму врахували групу дисциплін, які розвиватимуть soft skills, зокрема комунікацію та роботу в команді, основи конфлікт-менеджменту, лідерські здібності, проведення презентацій проектів, власних результатів та досягнень”, – розповів ректор “ШАГу” Віктор Волошин.

Школярів чекає сучасний формат навчання: замість лекцій і конспектів – робота в команді, коворкінг, активна участь у проектах. Крім того, активно вивчатимуть англійську у форматі speaking club.

Як вступити?

Однією з обов’язкових умов для участі у програмі є вступний іспит з математики, за результатами якого відбиратимуть майбутніх студентів. Зараз вступне випробування склали вже понад 50 школярів Львова.

Серед них – найбільше учнів львівської гімназії міжнародних відносин ім. В. Стуса  та львівської спеціалізованої школи № 81 ім. П. Сагайдачного з поглибленим вивченням англійської мови.

“Для мене програма доуніверситетської підготовки – це підготовка до майбутнього навчання, здобуття нових знань, розвиток логіки. Напрямок ІТ допоможе у майбутньому реалізувати свої ідеї та мрії”, – зазначила Роксолана, учениця школи №47.

Програму розробили на базі першого ІТ-університету “Комп’ютерна Академія ШАГ”.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають