LVIV.COM

У Львові проводять масштабне дослідження ІТ-ринку – як долучитись?

У Львові проводять масштабне дослідження ІТ-ринку - як долучитись?

Lviv IT Cluser спільно зі соціологічною агенцією ФАМА проводить IT Research 2017. Це дослідження покаже, як ІТ впливає зі сторони економіки на різні сфери міста. Долучитись можуть усі львівські ІТ компанії.


Цьогорічне дослідження покаже, які доходи отримують ці сфери від діяльності ІТ компаній у Львові. Наприклад, як міняється галузь нерухомості чи медичного страхування. Також проведуть зворотній фідбек, завдяки якому можна буде побачити, які витрати несуть ІТ-компанії та окремо ІТ-фахівці на інвестиції, покупки, відпочинок, транспорт тощо. Це допоможе зрозуміти на що працівники ІТ сфери витрачають найбільше коштів.

У Львові проводять масштабне дослідження ІТ-ринку - як долучитись?

У цифрах

ІТ Research також дасть нагоду оновити інформацію про кількість ІТ компаній у місті та кількість працівників ІТ галузі. Наприклад, за даними аналогічного дослідження у 2015-му році, у Львові працювало 15000 ІТ працівників та діяло 192 ІТ компанії. Зараз у місті налічують вже 20000 осіб, які працюють у ІТ сфері, та понад 250 ІТ-компаній.

Як взяти участь?

“IT Research дасть Львівському Кластеру бачення того, куди потрібно рухатись, і в якому напрямку працювати. Ми матимемо чітку картину того, як виглядає ІТ індустрія Львова сьогодні і як впливає на життя міста”, – вважає СЕО Кластеру Степан Веселовський.

Усі охочі можуть долучитись до опитування, заповнивши коротку форму.  Цю форму може заповнити HR компанії або представник менеджменту.

Результати презентують під час найбільшої технологічної конференції IT Arena 2017.

Ознайомитися з результатами минулорічного дослідження можна тут.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають