LVIV.COM

У Львові провели безкоштовну стартап-школу для студентів

У Львові провели безкоштовну стартап-школу для студентів

16 листопада в iHUB Lviv відбулося офіційне закриття Startup School University Edition. Організаторами школи стали Startup Depot. Lviv Business Incubator за підтримки “Польска допомога” та МЗС республіки Польща.


Це єдиний в Україні формат, де студентів безкоштовно навчали підприємництву. Упродовж двох місяців пройшло вісім лекцій у ЛНУ ім. І. Франка та Львівській Політехніці. У школі взяли участь понад 500 учасників.

школа-стартапів

Лекторами були Оксана Крикун (бізнес-девелопмент, Eleks), Богдан Янатьєв (маркетинг, Stanfy), Богдан Гнатковський (формування ідеї, Brainfy), Павло Кузнєцов (інвестиції, Readdle).

На завершення в iHUB пройшов пітч 13 найкращих студентських проектів.

Така стартап-школа знову відбудеться наступної осені.

yaroslav-nazar

“Це унікальна школа у Львові такого масштабу. За два роки проекту тут провчились понад тисяча студентів. Навчання безкоштовне, але навантаження – не менше, ніж в університетах. Студенти отримували домашні завдання і працювали над своїми проектами стартапів.

В Україні є потреба такої школи, адже у нас багато проблем з підприємництвом, а отримати відповідні навики – немає де.

“Ліпити” підприємців зі студентів – цілком реально, їхні проекти просто вражають. Адже за легкі теми вони не беруться, а працюють з системами для розрахунків, мережами для пошуку роботи, навчальними курсами.”

Ярослав Назар, project manager Startup Depot

Читайте також:


Google, Microsoft, Twitter та Facebook чекають на українських студентів

Vernadsky Challenge пропонує ₴2 млн інженерним стартапам

 

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають