LVIV.COM

У Львові проведуть хакатон до дня відкритих даних

У Львові проведуть хакатон до дня відкритих даних

Студенти УКУ спільно з Львівською міською радою проведуть хакатон до Всесвітнього дня відкритих даних. Він пройде 10-11 березня на факультеті прикладних наук УКУ.


У ньому візьмуть участь бакалаври програми комп’ютерних наук УКУ. Упродовж 24 годин вони створюватимуть сервіси на базі відкритих даних міста.

“Хакатон сприятиме розвитку студентської ІТ-спільноти та об’єднає людей навколо спільної справи – створення корисних для львів’ян сервісів”, – зазначив Тарас Мазуркевич, один з організаторів UCU Open data challenge: code for Lviv.

Як розповіла Lviv.com менеджер проекту “Відкриті дані Львова” Олена Гунько з ЛКП “Міський центр інформаційних технологій”, обмежень на теми, на які можна створювати проекти сервісів, спеціально не робили.

“Ми надамо від міста всю необхідну підтримку студентам. Вони зможуть працювати над будь-якими темами, на які заманеться. Єдине обмеження – муніципальні дані”, – додала вона.

До слова, партнерами цього факультету УКУ є провідні ІТ-компанії України: SoftServe, Eleks, N-iX, Epam, Sigma Software, V.I.Tech та GlogalLogic.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають