LVIV.COM

У Львові пройдуть дні науки

У Львові пройдуть дні науки

Науково-популярні лекції, майстер-класи, демонстрації дослідів та екскурсії. Дні науки, які пройдуть 12-13 листопада, обіцяють багато цікавого!


14370072_1079082072187878_2126398247069533891_n

В суботу 12 листопада в Львівському медичному університеті (Пекарська, 52) усі охочі зможуть спробувати провести хірургічну операцію, а також дізнатись, як за допомогою біохімічних методів перевіряти натуральність харчових продуктів. Відвідувачам покажуть, як скорочуються м’язи під впливом електричного струму, та познайомлять із найрізноманітнішими оптичними ілюзіями.

В програмі чимало крутих доповідей,  зокрема, про стрес, рентгенівське випромінювання та про пестициди. В «Науковому Горищі» (Театральна, 18) розкажуть про львівських горобців, молюсків та кажанів. А в лекції Надії Купиняк дізнаєтесь про те, якими є сучасні науковці:

«Ви думаєте, що вчені — це милі, непримітні, добродушні диваки, занурені у свої дослідження? Дуже часто науковців характеризують як персонажів з науково фантастичних фільмів, котрі не замислюючись про наслідки, грають в бога, намагаючись змінити закони природи, оживити людей або створюють страшну зброю. Звідки беруться міфи про науковців? Чи сучасні науковці такі ж диваки?».

У неділю, 13 листопада, на кафедрі екології Універу (Грушевського, 4) відвідувачам покажуть таємниці мурашника, а також розкажуть про рослин, у яких все навпаки. Наприклад, мохи не мають коріння і судин, тож яким чином вони виживають, залишаючись водночас добрими індикаторами забруднення середовища?

moss-wallpaper-3

А в Стрийському парку дітям проведуть екскурсії, під час яких розповідатимуть про те, як зимують птахи, комахи та рослини. Детальніше з програмою Днів науки можна познайомитися тут.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають