LVIV.COM

У Львові поговорять про безсмертя, свідомість, екзопланети та блокчейн

У Львові поговорять про безсмертя, свідомість, екзопланети та блокчейн

У понеділок, 16-го липня, популяризатори науки з 15х4 влаштують чотири п’ятнадцятихвилинні лекції на різні теми. Говоритимуть про блокчейн, екзопланети, безсмертних індивідів та теорії свідомості. 


15 хвилин про блокчейн, Іван Соломічев:

“Блокчейн – це технологія, на якій розроблений Біткоін. Але є й багато інших способів застосування блокчейну. Один з них – це розумні контракти. Про них та інше ми поговоримо на моїй лекції в понеділок”.

15 хвилин про екзопланети, Віктор Малєйчик:

“Довгий час екзопланети були чимось суто теоретичним – ми розуміли що вони мають існувати, але не знали напевне. І, хоча, лише в останні десятиліття їх врешті знайшли, вже перші відкриті екопланети змінили уявлення про процес формування планетарних систем й про те, яка наша Сонячна Система особлива. Про те, що ми вже знаємо завдяки екзопланетам про Всесвіт, і про те, що ще зможемо дізнатись, можна буде почути на моїй лекції 15х4.”

15 хвилин про безсмертних індивідів, Арсеній Барзелович:

“Оптимістично налаштовані футурологи обіцяють безсмертя вже в найближчі 10-20 років. Але не для всіх. Спершу – лише для найбагатших людей планети. Можливо, років лише через сотню гени безсмертя запишуть в ДНК кожному охочому. Тільки ж… На планеті 7 мільярдів людей, 7 мільярдів унікальних геномів. То може серед нас вже є і носії потрібних генів? А якщо є, то де вони? Живуть як всі, час до часу переїжджаючи і змінюючи документи? Чи їх ховають і досліджують в таємних лабораторіях?”

15 хвилин про теорії свідомості, Сергій Пічкуров:

“Чому є хтось хто має досвід? І хто цей хтось? Хто відчуває ваші відчуття і мріє ваші мрії? Який суб’єкт думає ваші думки? Науковці та філософи зараз активно обговорюють тему свідомості, особливо в світлі багатьох останніх досліджень в області нейронауки, нейрофізіології та нейропсихології. Це лекція про природу того, що є для нас найціннішим – наш розум.”

Захід відбудеться у понеділок, 16 липня, в Центрі Шептицького (Козельницька, 2А, корпус з їдальнею, аудиторія лекторію комп’ютерних наук). Щоб не провтикати, пильнуй тут.

Початок о 19:00. Вхід вільний.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають