LVIV.COM

У Львові обговорять астероїдну загрозу, квантові комп’ютери, мову та волонтерство

У Львові обговорять астероїдну загрозу, квантові комп'ютери, мову та волонтерство

Чи загрожують нам астероїди, як мова впливає на мислення й сприйняття часу, що можуть зробити квантові комп’ютери та чому добре волонтерити? Цієї п’ятниці, 14 квітня, в Першій Львівській Медіатеці обговорять кожну з тим тем по 15 хвилин. 


Організатори проекту — волонтерський рух популяризаторів науки 15х4. Теми лекцій:

  1. Квантові комп’ютери. Фізик-теоретик Микола Максименко розповість про те, як вони працюють і які небачені можливості можуть нам забезпечити. “У своїй 15-хвилинній лекції я розповім про те, що сьогодні вже можна рахувати на квантовому комп’ютері та як їхнє використання вже дуже скоро змінить світ.” Одним словом, буде все, про що ми не написали у коміксі та ще й з можливістю поставити Миколі запитання.
  2. Лінгвістичний релятивізм. Лекція Олександри Скорих продемонструє певні відмінності в нашому сприйнятті часу в залежності від мови, якою ми говоримо. “Чи впливає мова, якою ми розмовляємо на те, як ми думаємо? Про час, об’єкти, кольори і чому провалилась рекламна кампанія Coca-Cola в Саудівській Аравії.”
  3. Астероїдна загроза. “Бачили фільм “Армагедон”? Науковці з NASA змагаються у тому, хто більше знайде помилок, ляпів та неузгоджень із реальністю та законами фізики. Наразі знайшли 168. Та чи насправді цей фільм такий далекий від реальності і Брюс Вілліс нас не врятує цього разу? Чи навіть немає такої загрози глобального масштабу, яка виникла б при зіткненні астероїда із Землею?” — каже Мирослав Кашеба про свою лекцію.
  4. Волонтерство. Дмитро Кондратюк, один з координаторів 15х4, розповість про таємні механізми існування 15х4 та про те, який досвід він отримав завдяки волонтерству. “Я розгляну які є види та способи волонтерства, де шукати волонтерські можливості та які перепони очікувати на волонтерському шляху. Крім того, розповім про вплив волонтерського руху на світ, на Україну та на життя людей, яких зачіпає волонтерська діяльність.”

Початок: 14 квітня о 19:00

Адреса: вул. Мулярська, 2А

Вхід безкоштовний, реєстрації не потрібно.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають