LVIV.COM

У Львові навесні відкриють школу відеоблогів для школярів

У Львові навесні відкриють школу відеоблогів для школярів

З квітня у Львові почне працювати Молода школа відеоблогу для школярів. Тут діти зможуть навчитись працювати з відео, писати сценарій, правильно проводити зйомку і монтаж. Заснували школу Львівська організація світового альянсу YMCA разом зі студією “Дві Сімки”, повідомляє прес-служба міської ради.


Мета школи – не тільки навчити підлітків працювати з відео, а й популяризувати українську мову на YouTube.

«Для нас важливо, щоб підлітки мали можливість розповідати про свій погляд на світ, своє покоління, суспільство. А ще для нас важливо, щоб в інтернеті було більше якісного україномовного наповнення», – розповідають організатори.

Під час навчання школярі зустрінуться з українськими відеоблогерами і творцями медіа-проектів.

«Тут школярі зможуть розробити ідею свого каналу та його стилістику. Писати сценарії. Навчитись основам знімання (відео, звук, освітлення) та монтування. Створити свій YouTube-канал та дізнатись про можливості його промоції.», – додають організатори.

Як потрапити?

Щоб потрапити у Школу відеоблогу, потрібно зняти відео до 3 хв із розповіддю про себе та ідею свого майбутнього каналу, відправити відео до 20 лютого на адресу [email protected]

До першого набору потраплять 20 учнів. Відповідь надійде 23 лютого на скриньку. Троє школярів отримають право безкоштовного навчання, для решти вартість буде символічною – 700 гривень за 20 занять.

Вік учнів: 14-17 років. тривалість навчання: 1 березня – 12 травня, передбачено 20 занять щопонеділка та щочетверга із 16:00 до 18:00 у офісі YMCA Lviv (пл. Петрушевича, 3 офіс 308).

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають