LVIV.COM

У Львові навчатимуть комп’ютерних технологій за софт-системою

У Львові навчатимуть комп'ютерних технологій за софт-системою

Комп’ютерна Академія ШАГ запропонує студентам інноваційний підхід до освіти у новому навчальному році. Для студентів запровадять гнучке використання різних педагогічних методів, матеріал подаватимуть за оригінальними методиками. Така система допоможе студентам отримати роботу відразу і адаптуватись до ІТ сфери, а не шукати додаткові курси.


У першому ІТ-університеті зазначають, що навчальні програми бакалаврату та магістратури базуються на основі програм найкращих спеціалізованих вишів США. Різноманітні методи викладання дозволять студентам краще засвоювати нову інформацію та навчальний матеріал.

Знання та навики студентів, завдяки такому підходові, будуть легко адаптовуватись під потреби ринку не лише в Україні, а й у світі.

Така навчальна програма також передбачає максимум практики і розвиток тих скілів, які дозволять випускникам бути найбільш затребуваними на ринку праці.

“Наш університет забезпечений лабораторіями, які допоможуть ефективніше розкривати потенціал наших студентів. Ми воліємо відходити від вертикальних стосунків, як у традиційних вишах, натомість будувати відносини, у яких студент не буде боятись висловити свою думку, зробити помилку, чи спитати поради. Двері мого кабінету для студентів завжди будуть відчинені”, – запевнив Віктор Волошин, ректор першого IT-університету.

Він також додав, що вже з першого року навчання у виші діятиме спеціально розроблена стратегія постійного підвищення якості навчання. Навчальні програми будуть моніторитись з участю зовнішніх експертів, а компетентність викладацького складу оцінюватиметься відповідно до критеріїв програми якості освіти.

Також у першому IT-університеті зважатимуть на психологічну адаптацію студентів до навчання. Комфортні умови, сучасні аудиторії та різноманітні зони відпочинку дозволять ефективно відновитися протягом дня та швидше засвоїти новий матеріал. Майстер-класи лекторів проводитимуть у сучасних конференц-залах з необхідною технікою.

“Ми створюємо не просто вищий навчальний заклад, а місце, де майбутній фахівець зможе здобувати знання в новітній, ефективній формі, почуватись безпечно, комфортно та мати всі ресурси для розвитку власного потенціалу”, – зазначив Віктор Волошин.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають