LVIV.COM

У Львові на початку жовтня відкриють Tech StartUp School

У Львові на початку жовтня відкриють Tech StartUp School

На початку жовтня у Львові відкриють новітню платформу для співпраці бізнес-структур та талановитої молоді – Tech StartUp School. Ініціатор проекту НУ “Львівська політехніка”.


Що таке Tech StartUp School?

За словами організаторів, школа допомагатиме молоді реалізовувати власні ідеї через механізми та методи провідних акселераторів світу. Місія Tech StartUp School полягає у створенні комфортного інноваційного середовища для продукування і реалізації креативних ідей та успішних стартапів.

Консультуватимуть дітей провідні українські та закордонні фахівці. Також тут готуються до створення власного краудфандингового майданчика.

“Ми створили цю освітню платформу, щоб активізувати процес інновацій, щоб вони з’являлися частіше, і щоб молодь створювала продукти, які будуть цікавими на локальному та глобальному ринку”,- каже керівник школи Назар Подольчак.

Де буде розташована школа?

Інноваційна екосистема розміститься у центрі Львова на вулиці Колесси, 2. Тут будуть лабораторії, місця для відпочинку і харчування, коворкінг, конференц-зали та додаткові приміщення для спілкування, обміну думками, ідеями та планами їх реалізації.

Додаткова інформація: тел. 0957507646, 0508305039, e-mail: [email protected]

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають