LVIV.COM

У Львові можна буде подати документи за допомогою Mobile ID

У Львові можна буде подати документи за допомогою Mobile ID

В “Особистому кабінеті” мешканця на сайті ЛМР планують запустити нові онлайн-сервіси. Держагентство електронного врядування, міська рада та компанія “Київстар” підписали угоду про співпрацю, повідомляє Zaxid.net.


Що таке Mobile ID?

Це сім-картка, яка має прив’язку до паспортних даних користувача. Дає змогу  зручніше користуватись сервісами у галузі державних послуг та соціальної допомоги, медицини, освіти. Можна набагато швидше подавати документи та реєструвати запити.

“Вона передбачає те, що основні сервіси, які зараз є в кабінеті мешканця, до них ми підключаємо і платформу Mobile ID для того, щоб наші городяни могли більш зручно й легко ідентифікувати себе для користування послугами міської влади”, – пояснив директор із розвитку бізнесу компанії “Київстар”.

Нову функцію поки тестують, але впродовж найближчих кількох тижнів доступ до “Особистого кабінету” через Mobile ID вже буде доступний для всіх.

“Упродовж трьох місяців “Особистий кабінет” ми маємо реформувати, він має стати ще зручнішим, тобто його картинка, доступність. Це з одного боку. А крім того, я думаю, що це протягом кількох тижнів функція буде запроваджена. Тобто від сьогодні вона починає тестуватися, починається період імплементації, а вже як відтестуємо, оскільки це абсолютно нова послуга в Україні, то ми одразу віддамо її, як то кажуть, у споживацьке використання”, – розповів заступник міського голови Львова.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають